Pon - Pt : 9:00 - 21:00, Sb: 9:00-15:00
40-043 Katowice, ul. Jordana 19
gabinet@laboratoriumurody.com
505 510 382
0
Produkty : 0
Razem: 0,00
Zobacz koszyk Sprawdź

Skóra wrażliwa

Hydra 4 Red-Out – Ocean Ukojenia!

Każdego dnia skóra narażona jest na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Dlatego właśnie w naszej ofercie znalazł się zabieg Hydra 4 Red-Out Treatment – Ocean ukojenia. Łagodząca terapia Repêchage Hydra 4 Red-Out dla cery nadreaktywnej, bogata w mikro-srebro i antyoksydanty wykorzystuje najnowsze badania dotyczące tego, jak dogłębnie i skutecznie ukoić skórę.

Zabieg dedykowany jest przede wszystkim osobom, których dotknęły zmiany skórne takie jak trądzik różowaty i stan chronicznego zapalenia czy podrażnienia skóry. Zabieg przyniesie widoczne efekty przy skórze naczyniowej. Jednak z dobroczynnego działania zabiegu skorzystać może każdy, dla kogo ważny jest zdrowy i piękny wygląd na co dzień.

Kompleks niezbędnych witamin, minerałów, pierwiastków śladowych oraz aminokwasów połączony z cząsteczkami mikro -srebra to prawdziwie leczniczy opatrunek, który ukoi skórę oraz przywróci jej naturalną harmonię. Już dziś możesz pomóc swojej skórze i niezależnie od środowiska, w którym żyjesz, czy diety, którą stosujesz, nadać jej zdrowy wygląd dzięki zabiegowi Hydra 4 Red-Out!

  Cena zabiegu:

  • 360,- PLN