Pon - Pt : 9:00 - 21:00, Sb: 9:00-15:00
40-043 Katowice, ul. Jordana 19
gabinet@laboratoriumurody.com
505 510 382
0
Produkty : 0
Razem: 0,00
Zobacz koszyk Sprawdź

Przebarwienia

Biolight Miracle Facial – Nowoczesne i profesjonalne rezultaty – cudowny zabieg rozświetlający!

Niesamowity zabieg Repechage Biolight Miracle Facial z glikolowym peelingiem morskim Glyco-Sea jest oparty na kompleksowym podejściu do rozjaśniania cery i poprawy jej kolorytu. Silnie działające przeciwutleniacze, naturalne składniki roślinne i wyjątkowe algi morskie nadają skórze jasny, rozświetlony wygląd.

Wyjątkowy peeling Glyco-Sea pomaga wydobyć blask, który już dawno wydawał Ci się nieosiągalny. Ten rewolucyjny zabieg to naturalna i skuteczna metoda na osiągnięcie spektakularnych efektów bez narażania delikatnej struktury skóry na uszkodzenia.

Biolight Miracle Facial zawiera substancje, które wykazują silne działanie regenerujące, nawilżające i ujędrniające.

Skuteczna, naturalna i delikatna kompozycja składników sprawia, że z zabiegu można korzystać przez cały rok. Polecany jest również dla kobiet w ciąży, których dotknęła hiperpigmentacja. Pierwsze efekty dobroczynnego wpływu terapii na kondycje i stan skóry widoczne będą już po pierwszym zabiegu, jednak dla pełnego i długotrwałego efektu rozjaśnienia i rozświetlenia zalecana jest kuracja składająca się z 6 zabiegów wykonywanych w ostępach maksymalnie 2 tygodni.

Zapraszamy już dziś do naszego salonu na indywidualną konsultację.

  Cena zabiegu:

  • 280,- PLN