Pon - Pt : 9:00 - 21:00, Sb: 9:00-15:00
40-043 Katowice, ul. Jordana 19
gabinet@laboratoriumurody.com
505 510 382
0
Produkty : 0
Razem: 0,00
Zobacz koszyk Sprawdź

Ujędrniający

Vita Cura 5 Phase Firming Facial – 5 Fazowy Zabieg Ujędrniający dla cery dojrzalej to prawdziwy zastrzyk energi dla Twojej skóry, który błyskawicznie przywróci jej młody i olśniewający wygląd!

Vita Cura to dosłownie natychmiastowe rezultaty, długotrwałe efekty i gładka skóra na długi czas…

Zabieg stworzony specjalnie, aby pobudzać, napinać i ujędrniać dojrzałą cerę, a to wszystko dzięki złożonej terapii, która swoim działaniem dociera do najgłębszych warstw skór. Zabieg rozpoczyna mikropeeling enzymatyczny, który pomaga odsłonić cerę pełną energii. Dwa masaże i chłodząca maska spirulinowa, zawierająca pentapeptyd- ujędrniają i wygładzają skórę.

Serum Vita Cura Opti Lift zapewnia natychmiastowe i widoczne rezultaty – napina, uelastycznia oraz odżywia. Dzięki zawartym w sobie biopolimerom, tworzy siateczkową strukturę, napinając skórę w kilka minut i długotrwale wygładzając zmarszczki

A wszystko to w jednym zabiegu z długotrwałym efektem młodego wyglądu. Dotleniona, odżywiona i ujędrniona skóra jeszcze przez długi czas korzystać będzie z rezultatów zabiegu, który, w zależności od potrzeb, może tworzyć kompleksową terapię naprawczą dla cery dojrzałej.

Zapraszamy już dziś na zabieg, który dosłownie pozwoli cofnąć wskazówki zegara na długi czas!

   Cena zabiegu:

  • 330,- PLN