Pon - Pt : 9:00 - 21:00, Sb: 9:00-15:00
40-043 Katowice, ul. Jordana 19
gabinet@laboratoriumurody.com
505 510 382
0
Produkty : 0
Razem: 0,00
Zobacz koszyk Sprawdź

Pielęgnacja dłoni i stóp

Zadbane dłonie i stopy od zawsze były naszą wizytówką. Wypielęgnowana dłoń i piękne paznokcie świadczą o naszej kobiecości bez względu na wiek. W dzisiejszych czasach także na mężczyznach spoczywa obowiązek prawidłowej pielęgnacji dłoni i paznokci.

Ponieważ nasze dłonie zawsze są odsłonięte i narażone na działanie czynników zewnętrznych takich jak :

 • wiatr,
 • zimno,
 • słońce,
 • zanieczyszczenia środowiska,
 • chlorowana woda,
 • substancje chemiczne zawarte w detergentach,

Dlatego bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja zarówno w domu jak i w gabinecie kosmetycznym.

Zabiegi pielęgnacyjne na dłonie:

 • corrective hand treatment – zabieg korygujący na dłonie Repechage,
 • anti-aging hand treatment – zabieg przeciwstarzeniowy na dłonie Repechage.

CORRECTIVE HAND TREATMENT

Dłonie najczęściej odsłaniają nasz wiek. Zabieg REPECHAGE – corrective hand treatment – rewelacyjnie walczy z oznakami starzenia widocznymi na dłoniach.

Wykorzystano w nim właściwości złuszczające peelingu glikolowego oraz właściwości łagodzące kompleksu Laminaria. W kolejnym kroku wykonujemy masaż na silnie nawilżającym świeżym serum z alg oraz na kremie antyoksydacyjnym do pielęgnacji dłoni. Zabieg kończy aplikacja maski algowej która nawilża, odżywia i łagodzi.

Efektem zabiegu jest zmniejszenie widoczności plam starczych na dłoniach, zregenerowanie skóry i jej odżywienie. Dłonie po zabiegu są rozświetlone, głęboko nawilżone i zregenerowane. Już dziś pożegnaj suchą skórę dłoni!

ANTI-AGING HAND TREATMENT

Najczęstszym problemem w pielęgnacji okolicy dłoni jest suchość i szorstkość skóry. Może być ona spowodowana starzeniem się skóry, wpływem czynników drażniących-detergentów oraz niekorzystnym działaniem czynników środowiskowych.

Aby zapobiegać procesom starzenia się skóry dłoni, suchości i szorstkości stworzyliśmy zabieg REPECHAGE silnie regenerujący dłonie. Podczas zabiegu dłonie regenerowane są za pomocą silnie nawilżającej maski Hydra-Moisture Masque i masażu na kremie z antyoksydantami. Po zabiegu skóra na dłoniach jest nawilżona, zregenerowana i rozjaśniona, a zmęczone dłonie zrelaksowane.

 

PIELĘGNACJA STÓP

Często zapominamy o stopach, a to one właśnie prowadzą nas codziennie do celu. Wymagają odpowiedniej, regularnej pielęgnacji, by zachować estetyczny wygląd i zdrowie.

Zabiegi pielęgnacyjne na stopy:

 • Detox SPA Pedicure Repechage,
 • Sea SPA Pedicure Repechage.

DETOX SPA PEDICURE

To właśnie stopy są tą częścią naszego ciała, która najszybciej w ciągu dnia odczuwa skutki zmęczenia. Pojawiające się w okolicy kostek obrzęki są problemem wielu osób. Aby zapobiegać temu zjawisku warto zadbać o odpowiednią detoksykację zarówno stóp jak i łydek.

Dobrym pomysłem jest połączenie detoksykacji z klasycznym zabiegiem pedicure. Dzięki aplikacji maski algowej z dodatkiem olejków eterycznych z trzech mięt, zmęczone i spuchnięte stopy staja się odprężone i rozluźnione.

Zabieg DETOX SPA PEDICURE stymuluje krążenie krwi i limfy, co pozwala efektywnie zapobiegać obrzękom. Ponad to maska nawilża i regeneruje suche i popękane pięty. Trzy mięty zawarte w reparacje mają antyseptycznie oraz odbudowujące. Dzięki tym wszystkim właściwościom  tuż po zabiegu stopy są zregenerowane, nawilżone, a nogi lekkie i bez opuchlizn.

SEA SPA PEDICURE

Aby stopy były zadbane, pozostawały zdrowe i zawsze w dobrej kondycji zabieg pedicure należy wykonywać przynajmniej raz w miesiącu.

By złuszczyć nagromadzony i zrogowaciały naskórek, a jednocześnie nawilżyć i zregenerować skórę stóp, stworzyliśmy zabieg Pedicure Spa. Dzięki silnym właściwościom oczyszczającym i złuszczającym masaż na peelingu z solą morską odsłania zdrowy i miękki naskórek. Peeling z solą morską wykazuje również właściwości remineralizujące skórę i przyspieszające proces regeneracji, co jest szczególnie ważne w przypadku pękających i suchych pięt.

Z kolei masaż na intensywnie nawilżającym i regenerującym kremie do stóp pozwoli cieszyć się gładką skórą podeszwy przez długi czas. Zabieg przyniesie ulgę Twoim zmęczonym stopom, zregeneruje skórę i wypielęgnuję stopy.

 

CENA ZABIEGÓW NA DŁONIE:

 • REPECHAGE SPA zabieg korygujący na dłonie: 150,- PLN
 • REPECHAGE SPA zabieg przeciwstarzeniowy na dłonie: 95,- PLN

CENA ZABIEGÓW NA STOPY:

 • zabieg na stopy Detox SPA Pedicure Repechage: 120,- PLN
 • zabieg na stopy Sea SPA Pedicure Repechage: 120,- PLN