Pon - Pt : 9:00 - 21:00, Sb: 9:00-15:00
40-043 Katowice, ul. Jordana 19
gabinet@laboratoriumurody.com
505 510 382
0
Produkty : 0
Razem: 0,00
Zobacz koszyk Sprawdź

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna służy do trwałego likwidowania tkanki tłuszczowej z danego obszaru ciała za pomocą wstrzyknięcia odpowiednich substancji. Zabieg jest mało inwazyjny, w pełni kontrolowany i bardzo bezpieczny. Lipoliza iniekcyjna doskonale sprawdza się przy modelowaniu naszej sylwetki oraz usuwaniu miejscowych nagromadzeń tkanki tłuszczowej.

Zabieg lipolizy iniekcyjnej polega na podaniu za pomocą serii zastrzyków wykonywanych cienką igłą substancji powodującej rozpad komórek tłuszczowych czyli adypocytów. W miejscu wstrzyknięcia powstaje zamierzony i kontrolowany lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej. „Obrzęknięte” adypocyty pękają. Uwolnione z nich tłuszcze przechodzą do krwi  a wraz z nią do wątroby, gdzie są rozkładane, a następnie wydalane z organizmu.

Wskazania do lipolizy:

 • podwójny podbródek,
 • nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach pośladkach, biodrach,
 • zlokalizowana tkanka tłuszczowa poniżej żeber, w okolicy tricepsu, kolan i pach,
 • tłuszczaki,
 • potrzeba modelowania sylwetki.

Zalety:

Efekty są całkowicie trwałe. W celu ich zwiększenia po wykonanym zabiegu lipolizy, jako uzupełnienie terapii polecamy zastosowanie masażu limfatycznego, aby uruchomić i usunąć z komórek „tłuszcz” oraz ułatwić jego transport przez naczynia chłonne. Dla osiągnięcia jeszcze lepszych efektów proponujemy stosować również dietę nisko tłuszczową.

Wady:

Po zabiegu w miejscu wstrzyknięcia preparatu zazwyczaj pojawia się zaczerwienienie i obrzęk. Efektem ubocznym zabiegu mogą być zasinienia po nakłuciach igłą, a także niewielki ból leczonej okolicy. Miejsce poddane zabiegowi staje się wrażliwsze na dotyk lub ucisk, może również wystąpić niewielki świąd skóry. Taka reakcja utrzymuje zazwyczaj do kilku dni po zabiegu.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ostre choroby nerek i wątroby,
 • cukrzyca,
 • zaburzenia krzepliwości,
 • alergia na soję i jaja,
 • stale stosowanie aspiryny lub innych leków przeciwzakrzepowych,
 • ciąża, karmienie piersią,
 • ostre infekcje,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • znaczna otyłość (BMI>35).

Częstotliwość zabiegów lipolizy iniekcyjnej:

Czas trwania zabiegu:

60 minut.

Minimalna ilość zabiegów w celu uzyskania pożądanych, widocznych efektów:

3-6 zabiegów – dobierane indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta (możliwość zakupu pakietów zabiegowych).

Częstotliwość zabiegów:

co 21-30 dni.

Uwagi:

Po zabiegu nie opalać się, nie korzystać z basenu i sauny przez 24 godziny. Przez 12 godzin nie wykonywać makijażu. Podczas kuracji nie stosować peelingów, wskazana fotoprotekcja – krem z filtrem SPF 50+.

CENA ZABIEGÓW:

podbródek, ramiona, plecy, kolana, uda

1 ampułka 5 ml: od 400,- PLN

*cena uzależniona od ilości oraz rodzaju preparatu.

zapraszamy na konsultacje!

 

Mezoterapia igłowa cellulitu

Mezoterapia cellulitu polega na podawaniu niewielkich dawek substancji leczniczej bezpośrednio do podskórnej tkanki tłuszczowej na obszarze dotkniętym cellulitem.

Wskazania:

 • cellulit w każdej fazie,
 • cellulit na każdym obszarze : uda, biodra, pośladki,
 • zwiotczenie i słaba kondycja skóry.

Terapia osłabia objawy cellulitu oraz poprawia wygląd skóry, nie oczekujmy jednak całkowitego wyleczenia. Przy mało zaawansowanym cellulicie w większości przypadków udaje się osiągnąć całkowicie gładką skórę. Przy większym stopniu zaawansowania zmian uzyskujemy osłabienie „skórki pomarańczowej” oraz wyraźnie gładszą powierzchnię skóry. Uzyskujemy także istotną poprawę budowy wewnętrznej tkanki tłuszczowej, w tym odblokowanie naturalnych procesów metabolicznych.

Częstotliwość zabiegów mezoterapii cellulitu:

Czas trwania zabiegu:

60 minut.

Minimalna ilość zabiegów w celu uzyskania pożądanych, widocznych efektów:

3-6 zabiegów – dobierane indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta (możliwość zakupu pakietów zabiegowych).

Częstotliwość zabiegów:

co 21-30 dni.

Uwagi:

Po zabiegu nie opalać się, nie korzystać z basenu i sauny przez 24 godziny. Podczas kuracji nie stosować peelingów, wskazana fotoprotekcja – krem z filtrem SPF 50+.

CENA ZABIEGÓW:  

mezoterapia cellulitu: od 400,- PLN

*cena uzależniona od ilości oraz rodzaju użytego preparatu.