Pon - Pt : 9:00 - 21:00, Sb: 9:00-15:00
40-043 Katowice, ul. Jordana 19
gabinet@laboratoriumurody.com
505 510 382
0
Produkty : 0
Razem: 0,00
Zobacz koszyk Sprawdź

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja, zaliczana, zgodnie z jej przebiegiem do zabiegów mechanicznego usuwania naskórka, umożliwia niezwykle dokładne, ale przede wszystkim kontrolowane dotarcie do wybranych mikro warstw skóry. Dzięki temu możliwe jest osiągniecie indywidualnie ustalonych efektów wizualnych i właściwa aplikacja preparatów pielęgnacyjnych z gwarancją ich pełnej absorpcji na właściwym poziomie skóry.

Zabieg ten stanowi idealny punkt wyjścia dla kolejnych terapii kosmetologicznych, takich jak zabiegi laserowe, ultradźwiękowe, mezoterapia czy fotoodmładzanie. Co więcej, sama w sobie mikrodermabrazja pobudza syntezę elastyny i kolagenu, a dzięki temu znacznie poprawia jędrność i elastyczność skóry.

Dedykowana jest jednak przede wszystkim osobom borykający się z różnego rodzaju problemami skórnymi, ponieważ nie tylko oczyszcza skórę, ale detoksykuje ją, dotlenia i zamyka pory, nadając jej zdrowy, świeży wygląd.

W zależności od charakteru zmian kompleksowa terapia z wykorzystaniem zabiegów mikrodermabrazji składa się z 2 do 10 zabiegów, o częstotliwości ustalonej indywidualnie w naszym Salonie.

Cena: 120,- PLN