Pon - Pt : 9:00 - 21:00, Sb: 9:00-15:00
40-043 Katowice, ul. Jordana 19
gabinet@laboratoriumurody.com
505 510 382
0
Produkty : 0
Razem: 0,00
Zobacz koszyk Sprawdź

Botox i Mezobotox

Toksyna botulinowa -BOTOX

 

W ofercie naszego gabinetu pojawił się długo wyczekiwany zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej!

 

BOTOX to jedna z najskuteczniejszych terapii usuwających oznaki starzenia się skóry. Wykorzystując naturalne procesy biochemiczne, zachodzące w organizmie człowieka po aplikacji toksyny botulinowej, błyskawiczny zabieg pozwoli pozbyć się zmarszczek mimicznych i znacznie poprawić kontur wybranej partii twarzy. Odzyskaj swój młodzieńczy urok, wybierając skuteczną terapię w naszym gabinecie.

 

Efekty iniekcji BOTOXU utrzymują się do pół roku i są tak samo skuteczne w przypadku Pań jak i Panów. Zabieg nie wymaga żadnych szczególnych przygotowań ani badań – jest bezpieczny oraz skuteczny, jeśli wykonany zostanie przez certyfikowaną osobę.

 

Zapraszamy na indywidualne konsultacje i szczegółowe informacje, których z przyjemnością udzielimy w naszym gabinecie.

 

MEZOBOTOX

Wszystkim osobom, które szukają kompromisu między rozwiązaniami rodem z gabinetów medycyny estetycznej, a nowoczesnymi zabiegami kosmetycznymi pragniemy przedstawić MEZOBOTOX.

 

Idealne połączenie właściwości toksyny botulinowej z efektami mezoterapii gwarantuje perfekcyjny efekt odmłodzenia, głębokiego należenia i odżywienia skóry twarzy, szyi czy dekoltu. Dodatkowo zabieg ten idealnie stymuluje naturalny proces produkcji kolagenu w skórze.

 

Wielopunktowa technika mezoterapii połączona z iniekcją wysoko rozcieńczonego BOTOXU i kwasu hialuronowego pozwala na precyzyjną i równomierną aplikację preparatu, którego efektywne działania widoczne są już po 7 dniach i utrzymują się nawet 6 miesięcy. Dla wzmocnienia efektu zabiegu warto pomiędzy MEZOBOTOXEM wybrać klasyczną mezoterapię, jako zabieg uzupełniający.

 

Młodsza, zdrowa i idealnie nawilżona skóra przez długi czas? To możliwe już dziś – zapraszamy na zabieg MEZOBOTOXU już dziś!

 

Cena zabiegu:

BOTOX

  • jeden obszar zabiegowy:  650,- PLN
  • dwa obszary zabiegowe: 1000,- PLN
  • trzy obszary zabiegowe:  1300,- PLN

MEZOBOTOX

  • zabieg na twarz:   800,- PLN
  • zabieg na twarz + szyja :  1200,- PLN
  • zabieg na twarz + szyja + dekolt: 1600,- PLN