Pon - Pt : 9:00 - 21:00, Sb: 9:00-15:00
40-043 Katowice, ul. Jordana 19
gabinet@laboratoriumurody.com
505 510 382
0
Produkty : 0
Razem: 0,00
Zobacz koszyk Sprawdź

Wypełniacze – Kwas hialuronowy

Komu dedykowany jest ten zabieg?

Osobom, którym doskwiera upływ czasu i skala oddziaływania szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak promienie UV, zanieczyszczenie środowiska i uboga w witaminy i minerały dieta, powodujących starzenie się skóry.

Już dziś, dzięki tej małoinwazyjnej metodzie, zatrzymać można zegar i cieszyć się piękną, zdrową i gładką skórą przez długi czas.

O skuteczności wypełniania zmarszczek i bruzd decyduje przede wszystkim kwas hialuronowy, który jest naturalnym składnikiem strukturalnym skóry i tkanki podskórnej. Posiada on właściwości łączenia włókien kolagenowych oraz cząsteczek wody, a więc gwarantuje skórze optymalne nawilżenie i, dzięki wewnętrznej aplikacji, utrzymuje jej spójną strukturę nawet wówczas, gdy zaczyna go brakować w organizmie

Wypełnienie zmarszczek na twarzy w naszym gabinecie wykonuje się preparatem, którego skuteczność może być widoczna od 9-12 a nawet 18 miesięcy po wykonanym zabiegu.

Zaletą zabiegu wypełniana jest to, iż pomimo wchłonięcia się preparatu po określonym czasie, widoczna jest znaczna poprawa jakości skóry. Raz zaaplikowany kwas hialuronowy poprawia jakość skóry i zmienia jej strukturę, dzięki czemu można cieszyć się efektami terapii przez długi czas…

Cena:

  • 0,5 ml     600,- PLN
  • 1ml         800,- PLN
  • 2ml       1200,- PLN