Gabinet klimatyzowany
Klimatyzacja
Facebook
O REPECHAGE

Repechage jest jedną z nielicznych firm kosmetycznych, która wytwarza swoje produkty w Stanach Zjednoczonych (Secaucus w stanie New Jersey).

Repechage jest firma rodzinną, która dba o swoich Klientów poprzez dostarczanie najlepszych zabiegów, które naprawdę przynoszą rezultaty! Jako pionier zabiegów i kosmetyków z użyciem alg morskich stworzyła pełną gamę odżywczych produktów do pielęgnacji skóry, które wykorzystuje się w salonach SPA na całym świecie.

Algi pozyskiwane przez naukowców Repechage są pozyskiwane z czystych wód morskich u wybrzeży Bretanii we Francji, a następnie przetwarzane w USA według opatentowanej przez nich metody - posiadają bogatą mieszankę witamin, minerałów, mikroelementów, aminokwasów i przeciwutleniaczy, co czyni je doskonałym składnikiem odnowy skóry, oczyszczania z toksyn, dotleniania, nawilżania i przeciwdziałania procesom starzenia.

Repechage łączy niesamowite właściwości lecznicze i upiększające alg morskich z najdoskonalszymi naturalnymi składnikami, jakie można znaleźć na świecie. Tak powstają najskuteczniejsze formuły pielęgnacji skóry, zabiegów na ciało i kosmetyków.

| NASZA OFERTA:
| WSPÓŁPRACUJEMY Z: